O MNĚ

asisa

Jsem průvodkyní na cestě k autentickému a zdravému životu. Mými hlavními nástroji jsou somatické koučování a Zen shiatsu, s nimi vše, co mě učí, inspiruje a nabíjí.

SOMATICKÉ KOUČOVÁNÍ je šťavnatá metoda, díky níž jsem se na nové úrovni spojila s hlubokou (a zároveň jednoduchou) inteligencí mého těla. Na vlastní kůži a duši jsem si ověřila, kolik se toho můžeme dozvědět, když si dovolíme poslouchat. A to sebe, i druhé.

Vnímat jiné lidi bez touhy opravovat a vnucovat svůj názor. Díky vědomí, že každý z nás někde hluboko v sobě ví, co potřebuje. A stačí mu pomoci to objevit, namísto mentorování nebo doporučení – která mohou být skvělá… Ale ne pro nás. S tímto respektem přistupuju ke světu, příběhu a mapám mých klientů. Protože věřím, že když budeme každý z nás zářit naším jedinečným světlem, bude to krása, inspirace – a život nás bude bavit :)

SHIATSU mě provází už 13 let: pomohlo mi s bolestí zad i stresem, můj život dalo do pohybu. Taky nastartovalo zvědavost. Chtěla jsem vědět víc o energiích, sáhnout si na ně. A tak jsem absolvovala skvělé tříleté studium u Darji Havelkové.

Shiatsu je pro mě dobrodružná cesta plná malých i velkých zázraků. Také vědomé setkání, spolubytí. Svýma rukama a energií pomáhám klientům propojit se s vlastním tělem a vnitřní silou. Přijímám jejich témata a nesoudím, každý klient mi říká i něco o mně. Při léčení vedle znalostí a technik spoléhám na intuitivní vedení shora a sílu záměru.

Mám ráda přírodu, tanec, hudbu ve všech podobách. Psaní, kterým se také živím. A cestování, které mi pomáhá vystoupit ze stereotypu a pohodlí naší malé krásné země. Esenciální součástí mého života je práce na sobě.

Mí milí učitelé a školy:

– Pravidelná lesní praxe
– Výcvik somatického koučování
– Terapeutická škola nového shiatsu a funkční fyzioterapie, Jan Pletánek
– Buddhistické principy podnikání, Talent, Od vášně k misi, Kalman Horvát
– Mindfulness, Slávek Keprt
– Základy tradiční čínské medicíny na 1. lékařské fakultě, Mudr. Jiří Bílek
– Pohybové laboratórium, Anna Línová
– Zen Touch Shiatsu I., Seymour Koblin
– 3leté studium Zen shiatsu, Darja Shiatsu School
– Fonoforéza – tónová akupunktura, Inge Schubert
– Spirituální práce v Amazonii pod vedením šamana
– Meditační výcvik 12 Conscious dreamers, Daniel Stone
– Škola práce se změněnými stavy vědomí
– Víkend s Biosyntézou, víkend s PSBT
– Kurz arterapie, bioenergetiky, kurz Vědomé tělo, Rena Milgrom
– Akreditovaný kurz klasické a sportovní masáže
– Magisterské studium kulturologie, FF UK