SOMATICKÉ KOUČOVÁNÍ

Chybí vám energie, nebo jste už dlouho necítíli radost ze života? Máte pocit, že jste nějak oddělení od svých emocí, že tam nemůžete, nedaří se vám řešit věci, tak jak si naplánujete, nehledě na množství času a námahy? Nebo dlouhodobě bojujete s vyčerpáním? Možná přišla správná chvíle ochutnat somatické koučování.

Somatické koučování je unikátní metoda, spojující práci s myslí, emocemi i tělesným prožíváním. Díky tomu funguje na více úrovních a dokáže bezpečně pomoci i v oblastech, které nás stresují, nebo byly v minulosti ohrožující.

Je jednou z forem ochrany energie, života a radosti z něj. Chrání život v nás samých. Naši živost, zdroje. Tento krásný nástroj pomáhá vrátit se k sobě, objevit cesty k energii, radosti, nebo třeba síle, i když jsou roky zarostlé a zdánlivě neprůchozí a ztracené.

Somatické koučování nás učí dívat se do sebe. A důvěřovat, že odpovědi, které hledáme, tam máme. Možná někde v těle, gestu, zvuku, možná jako obraz v představách. Nebo jen ve formě nejasného vědomí, že tam někde něco je, co ještě neznám. ale co se dá postupně objevovat a nahmatávat.

A že všechno, co doopravdu potřebujeme, je vědět, kdo jsem, poznat, jak se cítím – a důvěřovat tomu. A dobře se zprávou ze srdce i se sebou nakládat.

Mám tu čest, že můžu doprovázet druhé a sdílet učení, jak žít autenticky, svůj vlastní život, sebe sama*

CENÍK SOMATICKÉHO KOUČOVÁNÍ:
90 minut                          1.800 Kč
120 minut                        2.400 Kč

*

Zajímá vás víc? Objednejte se na úvodní konzultaci:

Volejte 775 011 122, nebo pište na sisashiatsu@gmail.com