REFERENCE

„K Silvii jsem začala chodit před 2 lety, poslední dobou si mé tělo říká o pravidelná sezení. Má totiž rádo kvalitu jejího doteku – je jemný, citlivý a pečující. Díky tomu cítím, jak se mi energie rozlévá po celém těle a všímám si těch částí, kterým jinak pozornost nevěnuji. Atmosféra důvěry, která doprovází každé naše setkání, způsobí, že někdy během ošetření upadnu do hlubokého spánku. Budím se odpočatá, jako bych prospala celou noc.

Stále déle si před vlastní masáží povídáme. Slova, která mi říká, mají podobný účinek jako masáž. Jsou nesoudící, hřejivá, povzbudivá, založená na životní moudrosti. Není to kritika toho, co jsem udělala, nejsou to návody, jak co dělat. Je to taková milá nabídka, pohled z 2. strany, zaměření pozornosti na jiný aspekt situace, který by mě nenapadl. Na její slova mé tělo reaguje podobně jako na její dotek. Zklidňuje se, raduje se ze sebe sama, rozlévá se v něm energie, vytváří prostor a někdy se něco přeskupí, jakoby přeskládá. A tak vždy, když odcházím, jsem vlastně někdo jiný.“

Lucie Z.

„Shiatsu se pro mě pár let zpátky stalo prvním krokem k vyššímu zájmu o tělo, mysl i srdce a jejich harmonii. Sísa byla první, kdo mě k němu přivedl a zůstává na téhle cestě podporujícím průvodcem. Slovy můžu jen težko vyjádřit, jak moc mě těší sledovat její cestu, a to jak díky ní uvnitř i navenek krásní.

D.

U Sísy si cením obrovské poctivosti, s jakou se jako terapeutka neustále rozvíjí, a citlivosti, s jakou se dokáže naladit na konkrétního klienta a podpořit ho, aniž by soudila.“ 

L. M.

„Shiatsu není klasická masáž pro uvolnění těla – je to spíš masáž těla, hlavy a srdce. Díky osobnímu přístupu Silvie je to pro mě i jediné místo, kde se tyto tři součásti mě, v běžném životě odpojené, potkávají a povídají si spolu. Někdy to bolí, někdy je to příjemné, ale vždy odcházím jako lepší člověk.

J. S.

„Silvie léčí věci, které si neradi připouštíme. Kolikrát i bez toho, abychom museli projít bolestí toho uvědomění.“

E.G.